Wyniki wyborów do Rad Mieszkańców z dnia 29.11.2018 - Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej

Aktualności

Wyniki wyborów do Rad Mieszkańców z dnia 29.11.2018
29.11.2018/ 
Wyniki wyborów do Rad Mieszkańców z dnia 29.11.2018

Dnia 29.11.2018 roku w godzinach 17:00 - 19:30 odbyły się wybory na przedstawicieli do Rad Mieszkańców z każdego Domu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej. Poniżej przedstawione są wyniki głosowania:

 

Dom Studencki „Nestor”

KANDYDACI:                                                                                      LICZBA GŁOSÓW:

1. Grzech Mateusz                                                                                           21

2. Kosiorowska Kinga                                                                                      12

3. Łaba Andrzej                                                                                                  7

4. Madej Dawid                                                                                                10

5. Ochab Konrad                                                                                              18

 

Przewodniczący: Grzech Mateusz

Zastępca Przewodniczącego: Ochab Konrad

Członkowie Zarządu Rady Mieszkańców: Kosiorowska Kinga, Madej Dawid

 

Dom Studencki „Pingwin”

KANDYDACI:                                                                                      LICZBA GŁOSÓW:

1. Chrobak Wojciech                                                                                    15

2. Czerw Kazimierz                                                                                       25

3. Maciaszek Robert                                                                                     14

4.Warchoł Mateusz                                                                                        7

 

Przewodniczący: Czerw Kazimierz

Zastępca Przewodniczącego: Chrobak Wojciech

Członkowie Zarządu Rady Mieszkańców: Maciaszek Robert, Warchoł Mateusz

 

Dom Studencki „Promień”

KANDYDACI:                                                                                      LICZBA GŁOSÓW:

1.Dumicz Kamil                                                                                              25

2.Głowacz Piotr                                                                                              28

3. Goleń  Bartosz                                                                                           31

4.Łobodziec  Daniel                                                                                       41

5. Michalska Patrycja                                                                                    38

6. Murdzia Sebastian                                                                                    13

7. Nowakowski Krzysztof                                                                             18

 

Przewodniczący: Łobodziec  Daniel

Zastępca Przewodniczącego: Michalska Patrycja

Członkowie Zarządu Rady Mieszkańców: Goleń Bartosz, Głowacz Piotr

 

Dom Studencki „Akapit”

KANDYDACI:                                                                                      LICZBA GŁOSÓW:

1. Czyrek Katarzyna                                                                                         7

2. Fill Jan                                                                                                             8

3. Oczak Anna                                                                                                  44

 

Przewodniczący: Oczak Anna

Zastępca Przewodniczącego: Fill Jan

Członek  Zarządu Rady Mieszkańców: Czyrek Katarzyna

 

Dom Studencki „Alchemik”

KANDYDACI:                                                                                      LICZBA GŁOSÓW:

1. Czech Kamil                                                                                                13

2. Haręzga Justyna                                                                                         28

3. Haręzga Kamila                                                                                          18

4. Husyak Sofiya                                                                                              7

5. Lasek Robert                                                                                                3

6. Wolan Mikołaj                                                                                              4

 

Przewodniczący: Haręzga Justyna

Zastępca Przewodniczącego: Haręzga Kamila

Członkowie Zarządu Rady Mieszkańców:  Czech Kamil, Husyak Sofiya

 

Dom Studencki „Ikar”

KANDYDACI:                                                                                      LICZBA GŁOSÓW:

1. Harchut Mateusz                                                                                        23

2. Kolb Askaniusz                                                                                           36

3. Kuc Tomasz                                                                                                 31

4. Ławik Franciszek                                                                                        23

 

Przewodniczący: Kolb Askaniusz

Zastępca Przewodniczącego: Kuc Tomasz

Członkowie Zarządu Rady Mieszkańców: Harchut Mateusz, Ławik Franciszek

 

Wyniki wyborów z dnia 26.11.2018
27.11.2018/ 
Wyniki wyborów z dnia 26.11.2018
Wybory na Przewodniczącego Zarządu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, na skład Zarządu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego...