Startup weekend po raz 4 w Rzeszowie! - Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej

Aktualności

Startup weekend po raz 4 w Rzeszowie!
05.11.2018/Mikołaj Wolan
Startup weekend po raz 4 w Rzeszowie!

Startup weekend to cykliczne, międzynarodowe wydarzenie przeznaczone dla młodych, otwartych i kreatywnych ludzi. Podczas 3 dniowego eventu, uczestnicy łącza się w zespoły, które w ciągu 54 godzin przygotowują prototyp startupu. Głównym założeniem imprezy jest wspólna praca spontanicznie stworzonych zespołów, które składają się z:
programistów, grafików, UX/UI designerów czy marketingowców.
Realizację projektów wspierają mentorzy, którzy są specjalistami z rożnych dziedzin .

 

Największa startupowa impreza na Podkarpaciu odbędzie się w dniach 16-18 listopada, w Aeropolis – Podkarpackim Parku Naukowo – Technologicznym w Jasionce.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 17, gdzie każdy uczestnik będzie miał możliwość przedstawienia swojego pomysłu i zachęcenia innych do przyłączenia się do jego realizacji. Pomysły, które zdobędą największą aprobatę będą realizowane i dopracowywane  przez cały weekend. Następnie w niedzielę po południu, pomysłodawcy przedstawią swój efekt końcowy przed jury, które ogłosi zwycięski projekt. W skład sędziowski wchodzą nasi partnerzy biznesowi, władze miasta oraz inwestorzy.

Najlepszy startup otrzyma cenne nagrody ufundowane m.in. przez firmę Samsung.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy wejść na stronę http://bit.ly/StartupWeekendBilety i kupić  bilet zgodnie z umiejętnościami uczestnika.

W cenę biletu oprócz udziału w imprezie, wliczone są posiłki, napoje, przekąski, nagrody. Ponadto udział w evencie daje możliwość darmowego skorzystania z wiedzy mentorów oraz nawiązania bezcennych kontaktów.

 

Szczegółowy harmonogram 4 edycji Startup Weekend Rzeszów można znaleźć na https://www.facebook.com/events/1346181608851451/

 

Serdecznie zapraszamy.

Nagroda dla SSPRz podczas zjazdu Forum Uczelni Technicznych w Warszawie!
30.10.2018/Edyta Niewiarowska
Nagroda dla SSPRz podczas zjazdu Forum Uczelni Technicznych w Warszawie!
W dniach 25-28 listopada br. przedstawiciele Samorządu Studenckiego...