Akcja Pokój dla Żaka - Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej

Aktualności

Akcja Pokój dla Żaka
27.07.2020/ 
Akcja Pokój dla Żaka

Tradycyjnie wraz z początkiem lipca Samorząd Studencki rozpoczyna akcję "Pokój dla Żaka", prowadząc niekomercyjną bazę ofert wynajmu mieszkań i stancji. Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące lokatorów do zgłaszania swoich ofert. Zapraszamy również kandydatów na studia oraz studentów do odwiedzin przygotowanej przez nas bazy. Tradycyjnie, baza "Pokoju dla Żaka" cieszy się największym zainteresowaniem i skutecznością wśród studentów Politechniki Rzeszowskiej - dzięki bazie przygotowanej przez Samorząd Studencki, wynajmujący z łatwością znajdą lokatorów, a lokatorzy - dach nad głową!


Akcja dedykowana jest przede wszystkim do studentów rozpoczynających studia w Politechnice Rzeszowskiej, jednak korzystać z niej mogą wszyscy zainteresowani. "Pokój dla Żaka" to zaledwie część działań Samorządu Studenckiego kierowanych do kandydatów na studia. Zachęcamy do śledzenia fanpage Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej  oraz udziału w grupie w portalu Facebook.


Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej pozostaje do dyspozycji kandydatów oraz studentów Politechniki Rzeszowskiej - serdecznie zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań!


Zgłoszenia ofert przyjmujemy:
- telefonicznie: 17 865 1357, 17 865 1661, w godzinach 9:00 - 14:00
- mailowo: biuro@ssprz.pl
 
Aktualna baza ofert znajduje się tutaj: KLIK

 

Rekrutacja na studia
23.07.2020/ 
Rekrutacja na studia
W portalu Facebook uruchomiona została grupa „Politechnika Rzeszowska - kandydaci na studia”, w której zainteresowani studiami w PRz będą mogli uzyskać odpowiedzi na...