Adapciak Politechniki Rzeszowskiej 2019 - Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej

Aktualności

Adapciak Politechniki Rzeszowskiej 2019
07.08.2019/ 
Adapciak Politechniki Rzeszowskiej 2019

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zaprasza wszystkich nowo przyjętych studentów Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na obóz adaptacyjny "Adapciak PRz" 2019, który odbędzie się w terminie 2-8 września br. 

 

Obóz rozpocznie się w Rzeszowie, a następnie uczestnicy spędzą czas w Leśnej Chacie położonej nieopodal malowniczego miasteczka Cieszanów, usytuowanego w dolinie rzeki Brusienka.

 

Całotygodniowa przygoda udowodni, że studia to nie tylko oddane projekty, wieczne sprawozdania, czy zdane egzaminy. Przekazane przez nas wskazówki mają na celu pomóc połączyć studiowanie z efektywnym wykorzystaniem czasu wolnego. Przyszłych studentów pragniemy zapoznać z obowiązującymi w Uczelni regulaminami i zasadami oraz z oferowaną bazą kół naukowych i organizacji studenckich, a także z planem miasteczka akademickiego. 

 

Jednak obóz nie ma wyłącznie charakteru szkoleniowego. Na uczestników czekają liczne atrakcje: zwiedzanie najciekawszych miejsc Uczelni i Rzeszowa, rozgrywki sportowe, poranne rozgrzewki i wieczorne integracje.

 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z Samorządem Studenckim Politechniki Rzeszowskiej pod numerem telefonu: 17 865 1357, 17 865 1661 lub mailowo: biuro@ssprz.pl

 

Przejdź do Regularminu

Przejdź do Formularza

 

Rozpoczynamy akcję "Pokój Dla Żaka"!
10.07.2019/ 
Rozpoczynamy akcję "Pokój Dla Żaka"!
Jak co roku od lipca do końca września Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej prowadzi akcję, oferując bezpłatną pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla...